• Пілатес — це дуже просто.
Пілатес простий тільки тоді, коли ви не виконуєте вправи належним чином. Якщо ви виконуєте вправи, не застосовуючи принципи контролю, зосередження, концентрації й точності, це може здатися легким — але насправді, ви не займаєтеся пілатесом.
• Пілатес — це дуже важко.
Під час заняття я обов'язково даю вправи для всіх рівнів фізичної підготовки. Тому кожен відповідно свого рівня підготовки виконує вправу у спрощеному варіанті або складнішому.
• Пілатес не дає видимого ефекту.
Якщо ви довгий час не займались своїм тілом і хочете швидкого ефекту, такого просто не буває! Щоб результат був і відбивався в дзеркалі, пілатесом важливо займатися регулярно. Відомі моделі, політики й знаменитості вибирають цей вид тренування, щоб підтримувати струнку фігуру, здоров'я і гарний настрій. Після заняття настрій помітно поліпшується, а ви починаєте молодіти прямо на очах!
• Пілатес — це нудно.
Частина філософії Пілатесу — присутність в тілі, в русі, увага до кожної руху. Без цього неможливо отримати ті вражаючі результати, які він дарує. Нудьгувати точно не доведеться, навпаки, буде дуже цікаво заново відчувати своє тіло і його безмежні можливості.
• На пілатесі нічого робити прихильникам фітнесу зі стажем та спортсменам.
М'язові перевантаження, які нерідко з'являються після активного спорту, загальне перенапруження, «перетренованості» окремих зон тіла, на шкоду іншим — все це коригує практика пілатесу. У зарубіжній практиці підготовки спортсменів вже давно використовують Пілатес, як інструмент для адаптації до навантаження, кращого відновлення спортсменів, для зменшення дисбалансу м'язової напруги, для збільшення мобільності й стабільності суглобів і, як наслідок, профілактики травм.