Прокопів Анастасія

Засновниця & Сертифікований тренер з пілатесу

Міфи про пілатес


Для мене пілатес — це найбезпечніший вид занять, який оздоровлює все тіло і задіює розум, допомагаючи досягти гармонії.

У наш час ми постійно зависаємо в гаджетах зі скрученою шиєю або сидимо весь день за комп'ютером на роботі й дуже мало рухаємося.
«Скарги на біль в спині — другі за частотою після ГРВІ, з якими люди йдуть до лікаря..»
Уніан
Пілатес — це комплекс вправ, які зміцнюють все тіло повільними силовими навантаженнями, а саме м'язи стабілізатори, розвивають баланс, координацію та гнучкість, покращують поставу і знижують стрес! Головна перевага цього напрямку фітнесу в тому, що під час занять опрацьовуються дрібні м'язи або стабілізатори. Саме вони, як корсет, утримують скелет, внутрішні органи й створюють рельєф, на відміну від великих м'язів, які у нас і так працюють протягом дня.
Тренуйтесь в онлайн-студії Balance в будь-який зручний час від 5 до 60 хв. Заняття підходять для будь-якого віку та рівня підготовки
Онлайн-студія пілатесу Balance
Спробуйте, це БЕЗКОШТОВНО! Або одразу оберить клубну карту і тренуйтесь в будь-який зручний час від 5 до 60 хв. Заняття підходять для будь-якого віку та рівня підготовки.
Щоб отримати безкоштовне тренування, заповніть всі поля
Після натискання "надіслати", вам відкриється сторінка із заняттям
Ім`я*
E-mail*
Ваш телефон*
Надсилаючи форму, ви погоджуєтесь з умовами й правилами онлайн-студії.
міфи про пілатес
Хочу розвіяти декілька міфів:
Хочу розвіяти декілька міфів:
Пілатес — це дуже просто.

Пілатес простий тільки тоді, коли ви не виконуєте вправи належним чином. Якщо ви виконуєте вправи, не застосовуючи принципи контролю, зосередження, концентрації й точності, це може здатися легким — але насправді, ви не займаєтеся пілатесом.

Пілатес — це дуже важко.

Під час заняття я обов'язково даю вправи для всіх рівнів фізичної підготовки. Тому кожен відповідно свого рівня підготовки виконує вправу у спрощеному варіанті або складнішому.

Пілатес не дає видимого ефекту.

Якщо ви довгий час не займались своїм тілом і хочете швидкого ефекту, такого просто не буває! Щоб результат був і відбивався в дзеркалі, пілатесом важливо займатися регулярно. Відомі моделі, політики й знаменитості вибирають цей вид тренування, щоб підтримувати струнку фігуру, здоров'я і гарний настрій. Після заняття настрій помітно поліпшується, а ви починаєте молодіти прямо на очах!

Пілатес — це нудно.

Частина філософії Пілатесу — присутність в тілі, в русі, увага до кожної руху. Без цього неможливо отримати ті вражаючі результати, які він дарує. Нудьгувати точно не доведеться, навпаки, буде дуже цікаво заново відчувати своє тіло і його безмежні можливості.

На пілатесі нічого робити прихильникам фітнесу зі стажем та спортсменам.

М'язові перевантаження, які нерідко з'являються після активного спорту, загальне перенапруження, «перетренованості» окремих зон тіла, на шкоду іншим — все це коригує практика пілатесу. У зарубіжній практиці підготовки спортсменів вже давно використовують Пілатес, як інструмент для адаптації до навантаження, кращого відновлення спортсменів, для зменшення дисбалансу м'язової напруги, для збільшення мобільності й стабільності суглобів і, як наслідок, профілактики травм.
ПІлатес схуднення
Слідкуйте за здоров'ям та любіть своє тіло !
Слідкуйте за здоров'ям та любіть своє тіло !