Прокопів Анастасія

Засновниця & Сертифікований тренер з пілатесу

Як почати (і не кинути) заняття? Які помилки ми робимо на старті?
Як почати (і не кинути) заняття? Які помилки ми робимо на старті?

1. Не варто викладатись на всі 200%, записуватись одразу на 3 види занять і кожен день напружувати себе тренуваннями. Як показує практика такого азарту стає рівно на місяць, а може і 2-3 дні. Починайте з меншого, не треба максимально викладатись і мучитись від кріпатури в перший тиждень. Поступове, РЕГУЛЯРНЕ навантаження дасть приємне відчуття свого тіла і гарний ефект у майбутньому.
2. Друга помилка — фокус на результаті. Коли ви займаєтесь для того, щоб скинути 5кг 450г, або кожен день перевіряєте себе на вагах чи чекаєте кубиків на животі, нічого не буде! Така мотивація теж швидко зникає, коли ви не бачите бажаного в перший тиждень.Ми знецінюємо маленькі кроки, які робимо кожен день. Потрібно сконцентруватись на тому, що ви відчуваєте себе вже енергійніше, м'язи в тонусі, пройшли болі в спині. Це просто частина вашого життя, як сходити на роботу чи в магазин. Отримуйте задоволення від процесу і не чекайте швидкий результат.
3. Не шукайте відмазок. Завжди знайдуться якісь справи саме в цей час. Але якщо для вас це не каторга, яку треба відбути, ніякі відмазки не спрацюють. Змініть відношення до тренувань, знайдіть те, що вам подобається і від чого ви отримуєте задоволення. І це буде ще одне заняття, на яке чекаєш цілий день.
4. І останнє… Якщо ви чекаєте на подругу, сестру чи ще когось, щоб почати — це завжди програшний варіант. Нікому, крім вас, це не потрібно. Тому починайте вже й будьте прикладом для оточення. Ті кому треба за вами підтягнуться.